Kontakt

Hittar du inte den bil- eller reservdel som du söker? Lugn, bara lugn. Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som jobbar på Örebro Bildemontering. Ring, skicka e-post eller besök oss. Välkommen!

Örebro Bildemontering AB

Postadress:

Box 6032

Tfn:

019-670 12 00
700 06 Örebro

Fax:

019-32 15 80

Org-nr:

556436-7067

E-post:

info@mdorebro.se

Besöksadress


Örebro Bildemontering

Stortorp 560
705 95 Örebro

Visa på karta

Våra medarbetare

007-compressed

Johan Himberg
VD

Tel:

019-6701227
070-6237139

E-post:

johan.himberg@atracco.se
010-compressed

Kjell Waerner
Verkstadsrådgivare

Tel:

019-6701215

E-post:

kjell.waerner@atracco.se
005-compressed

Stefan Johansson
Säljansvarig / Säljare

Tel:

019-6701202

E-post:

stefan.johansson@atracco.se
OLOV

Olov Nilsson
Ansvarig Bilhantering / Säljare

Tel:

019-6701225

E-post:

olov.nilsson@atracco.se
004-compressed

Fredrik Nilsson
Säljare

Tel:

019-6701207

E-post:

fredrik.nilsson@atracco.se
011-compressed

Stefan Forsberg
Säljare

Tel:

019-6701224

E-post:

stefan.forsberg@atracco.se
OSKAR2

Oskar Bernberg
Säljare

Tel:

019-6701203

E-post:

oskar.bernberg@atracco.se
4

Henrik Välimaa
Säljare/IT ansvarig

Tel:

019-6701223

E-post:

henrik.valimaa@atracco.se

Bildelar i lager just nu

1,5 milj. st

Öppettider

Vardagar: 07.00 – 17.00

Lördagar: Stängt
Söndag: Stängt